Актор підкреслено емоційний, виразно експресивний, безмежно зрозумілий і чесний, завжди тонко визначав царину, де перетинаються інтереси драматурга й актора.
Легкий та зухвалий талант робить цього режисера улюбленцем публіки. А вимогливість до себе та постійний творчий пошук, допомагають цьому таланту не зрадити.
Його роботи знайшли своє місце в багатьох містах Європи. Пориньте у подорож, наповнену естетичною красою і цікавою історією життя визначного скульптора.
Через всю його творчість проходить незмінна любов до української землі. Його пейзажі як дорогоцінний живописний злиток, зітканий воєдино вправною рукою майстра.
Митець – новатор жанрів, написав перші в Україні Подвійний концерт для скрипки й віолончелі з оркестром, сатиричну оперу-феєрію та камерно-комічну оперу.
Володимир Падун – відомий український художник, майстер живопису та декоративного розпису, багато років викладав у Дніпровському театрально-художньому коледжі.
Найкращими учнями забутої нині талановитої співачки Зінаїди Малютіної були всесвітньо відомі оперні виконавці Іван Паторжинський і Марія Сокіл-Рудницька.
Знакова постать для української школи співу. Його душевний, благородний, чистий голос звучав дзвінко, ревно, як безсмертна молитва на славу життя й любові.
Це була зустріч на все життя. Двох неймовірно талановитих людей об'єднали не тільки палкі почуття, а й загальні життєві захоплення, близькі погляди на Театр.
Цей театр, повертає нас у дитинство та до нас справжніх. Він створений у 2015 році трьома сестрами - Лілією Шепель, Ольгою Ткаченко та Олександрою Шепель.
Вперше заслужена артистка України Надія Юрійчук почула орган у п’ять років, а зараз вона солістка тієї сцени, з якої починалися її найсильніші музичні враження.
Її ім’я прославило місто. Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики, за 25 років її керівництва, увійшов до десятка кращих органних залів світу.
Понад 30 років талановита співачка з неповторним голосом і проникливим артистизмом була провідною солісткою в Дніпропетровському театрі опери і балету.
Уродженець Катеринослава, поет, драматург, бард Олександр Галич був Людиною і мав великий вплив на естетичні, літературні, політичні погляди сучасників.
Напевне, не всі мешканці мікрорайону Інгулець, знають, що поруч з ними живе чарівник, здатний зі звичайного грушевого дерева та каменю творити шедеври.
Олександр Красносельський, архітектор, поет, музикант, колекціонер, понад тридцять років життя віддав Дніпропетровську і змінив його архітектурне обличчя.
Вони натхненно роблять щоденну творчу справу, відповідаючи високій місії поклику. Олександр Кулішов, Тетяна Проскурякова та Квітка Цісик про докази любові.
Олександр Васильович був не лише вмілим майстром, який залишив великий слід в культурі, але і чудовим педагогом, який передавав досвід молодшому поколінню.
Павло Бондар – художник-автодидакт, пише портрети, бо в них він бачить таємниці душі, намагається зрозуміти і відтворити на папері риси непростого характеру.
Учасники проєкту «Ранкова книготерапія» побували і в Дніпрі, провели яскраві заходи для онкохворих діток і облаштували невеликі бібліотечки – «Лабораторії книго
Складна техніка піщано-мушляної мозаїки та рідкісний стиль виконання картин роблять Світлану Іванченко одним із найбільш оригінальних і самобутніх художників.
Творчий шлях Миколи Анищенка – це шлях безперервного пошуку нових виразних засобів в образному розкритті ідейного змісту класичної та сучасної драматургії.
Його життєвий шлях – це шлях прекрасних миттєвостей і добрих плодів. До чого б він не доторкнувся - все виходить по-справжньому блискуче та неповторно.
Вона може зробити виставу з самої себе. І матеріал, до якого торкається її голос, набуває звучання, що наближує нас до неймовірного сердечного прозріння.