Фото-проєкт галереї «Це моє місто – в ритмі зі мною пульсує» Центральної дитячої бібліотеки Нікополя відкриває незвичні ракурси знайомих будівель міста.
Катеринослав завдячує розвитком відкриттю наприкінці XIX ст. на Криворіжжі покладів залізної руди. Почалося стрімке економічне та культурне зростання міста.
м. Дніпро виникло на місці козацьких зимівників, займищ і слобід. Дата заснування міста поглибилась завдяки дослідженням сучасних археологів та істориків.
Люди і невблаганний час знищили чудовий маєток Алексєєвих у Котівці, лише фото та архівні свідчення повертають із небуття цю перлину придніпровського краю.
Верхньодніпровськ – одне з найстаріших міст області з унікальною історією, цікавою сучасністю, талановитими людьми, які жили, працювали і прославляли його.
У старій частині Нікополя збереглися пам’ятники історії та культури, які можуть стати об’єктом національних і міжнародних туристично-екскурсійних маршрутів.
Покров – місто, де минуле і сучасність сплелися воєдино у славетній історії, що від скіфів та запорозьких козаків дорогоцінним скарбом плекають нащадки.
Історичній спадщині Нікополя позаздрить кожен, саме промисловість стала головним маркером міста, де впроваджують маршрути по об’єктах індустріального туризму.
Портрет настоятеля Нікопольської Покровської церкви Григорія Крем’янського зберіг не лише ім’я художника, а й первинний задум будівників святині XVIII ст.