Про проект

Портал "ДніпроКультура" – просвітницький  проект, присвячений культурі Дніпропетровського регіону.


З початку 2017 року співробітники Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія (ДОУНБ) започаткували Портал «ДніпроКультура» – просвітницький проект, присвячений культурі Придніпров’я загалом і сучасної Дніпропетровської області зокрема.
    
Наповнення Порталу організовує Координаційна рада ДОУНБ, до якої входять провідні фахівці Бібліотеки. Матеріали готують як співробітники ДОУНБ, так і її активні користувачі та партнери: вчені, журналісти, письменники, краєзнавці, заклади культури, громадські організації, творчі об’єднання та інші. Думки авторів матеріалів можуть не співпадати з думкою Координаційної ради.


На Порталі «ДніпроКультура» ми розміщуємо матеріали про цікаві культурно-мистецькі події нашого краю, видатних діячів творчих професій, публікуємо нариси з історії міст і сіл Дніпропетровщини, розповіді про пам’ятники культури та пам’ятки природи, театри, музеї, бібліотеки. Тут можна прочитати про розвиток народних традицій і обрядів, огляди мистецького та літературного життя регіону. Пропонуємо додаткові посилання на друковані джерела та веб-ресурси з інформацією про культуру регіону.


Користувачі Порталу мають можливість переглянути фотографії визначних пам’яток архітектури, портрети видатних діячів, світлини виробів майстрів народних промислів, почитати твори місцевих письменників, ознайомитися з мультимедійними ресурсами культурного надбання Дніпропетровської області.
Портал «ДніпроКультура» запрошує всіх, хто цікавиться культурою Дніпропетровщини, читати, дивитися, слухати та насолоджуватися його ресурсами. А також брати участь у наповненні Порталу – ми відкриті для співпраці.


Користування публікаціями та матеріалами Порталу безкоштовні. При цитуванні та використанні матеріалів обов’язкові активні гіперпосилання.

З повагою та любов’ю до наших користувачів
Координаційна рада Порталу