Запрошуємо до співпраці


ДОУНБ співпрацює у тісному контакті з представниками місцевої влади Дніпропетровської області, вищими навчальними закладами, бібліотеками, музеями, іншими закладами культури та освіти, громадськими організаціями, культурницькими та просвітницькими об’єднаннями, окремими вченими, митцями, письменниками, краєзнавцями та багатьма іншими ентузіастами, які допомагають нам популяризувати книгу, знання, нести культуру в широкі маси.

Портал «ДніпроКультура» також має своїх партнерів, друзів і симпатиків. Матеріали для публікації охоче надають співробітники Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького, Дніпропетровського художнього музею, кафедри історії та політичної теорії Національного гірничого університету, Дніпровського Будинку мистецтв, окремі журналісти, краєзнавці, діячі культури.

Координаційна рада Порталу запрошує до співпраці усіх бажаючих – тих, хто має і хоче розповсюдити цікаву та корисну інформацію про культурне життя Дніпропетровщини, видатних діячів культури та мистецтва, пам’ятки історії, старожитності. Статті мають бути підписані, бажане фото автора. Фотоілюстрації просимо підписувати з посиланням на авторство чи власника. Координаційна рада залишає за собою право відбирати для публікації кращі матеріали.


Будемо вдячні за співпрацю!


Щиро, Координаційна рада Порталу