Авторський колектив

    Автори публікацій

    Швидько Ганна Кирилівна, доктор історичних наук, професор Національного гірничого університету, (нині – НТУ «Дніпровська політехніка»), заслужений діяч науки і техніки України

    Чабан Микола Петрович, письменник-краєзнавець, член правління ДОО Національної спілки краєзнавців України, заслужений журналіст України

    Мороз Володимир Степанович, історик, краєзнавець

    Василенко Наталія Євгенівна, старший науковий співробітник відділу «Літературне Придніпров’я» Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького, член ДОО Національної спілки краєзнавців України

    Лазебник Валентина Іванівна, старший науковий співробітник, завідуюча відділом Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького «Науково-дослідний і науково-експозиційний відділ історії України з ХІV ст. до 1916 р.»

    Кавун Максим Едуардович, кандидат історичних наук, завідувач відділом Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького «Музей історії місцевого самоврядування Дніпропетровської області», член правління ДОО Національної спілки краєзнавців України

    Луняк Євген Миколайович, кандидат історичних наук, доцент, докторант кафедри давньої та нової історії України Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, м. Полтава

    Слобода Валентина Володимирівна, мистецтвознавець, художній керівник КЗК «Дніпровський Будинок мистецтв»

    Труш Ігор Борисович, мистецтвознавець, провідний науковий співробітник Дніпропетровського художнього музею

    Векленко Віктор Васильович, історик-ставрограф. Науковий співробітник Інституту суспільних досліджень. Засновник і директор Музею хреста в Петриківському районі. Автор книги «Натільні хрести Самарі-Богородицької фортеці» (2010).

    Кочергін Ігор Олександрович, начальник Південно-східного міжрегіонального відділу Управління забезпечення реалізації політики національної пам'яті в регіонах Українського інституту національної пам'яті, історик, краєзнавець, генеолог, голова правління Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, член президії правління Національної спілки краєзнавців України, секретар ДГО «Дніпровське генеалогічне товариство», доктор історичних наук, професор кафедри історії та політичної теорії Національного ТУ «Дніпровська політехніка».

    Маркова Людмила Миколаївна, історик, краєзнавець, багато років працювала завідуючою відділу ДНІМ ім. Д.І. Яворницького.

    Недосєкіна Тетяна Вікторівна, історик, вчитель-методист, автор підручників з історії Дніпропетровщини та інших книг. Співзасновник і багаторічний керівник обласної громадської організації «Дніпровське генеалогічне товариство».

    Несправа Микола Вікторович, доктор богословських наук, доктор філософії, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, протоієрей, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Іверська» у м. Дніпро.

    Старостін Валентин Сергійович, історик, дослідник історії та архітектури Дніпропетровщини, краєзнавець, Член Національної спілки краєзнавців України публіцист, автор кількох книг і численних статей  з історії Дніпра. Працює в Агентстві розвитку Дніпра.

    Стороженко Іван Сергійович, воєнний історик, дослідник діяльності Б. Хмельницького та історії Жовтоводської битви, автор кількох монографій з цих питань. Почесний громадянин м. Новомосковська.

    Харлан Олександр Вікторович, кандидат архітектури, доцент ПДАБА, завідуючий відділом збереження та популяризації культурної спадщини південно-східного регіону Українського державного інституту культурної спадщини Міністерства культури України, член бюро Українського національного комітету ICOMOS (з 2011 р.), член ДОО Національної спілки краєзнавців України, член Національної спілки архітекторів України.

    Єкшов Віктор Володимирович, історик, краєзнавець, засновник культурно-просвітницької платформи USPACE (Український простір).

    Заржицька Еліна Іванівна, письменниця, пише українською і російською мовами в жанрах казки, пригодницької та історичної повісті для дітей молодшого і середнього шкільного віку, деякі твори ввійшли до шкільної програми.

    Лучка Людмила Миколаївна, кандидат історичних наук, заступник директора наукової бібліотеки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

    Борисенко Тетяна Володимирівна, методист КЗ «Павлоградська міська ЦБС».

    Вознюк Тамара Володимирівна,
    завідуюча методичним відділом КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради.

    Герасюта Тетяна Іванівна, директор КЗК «ЦБС м. Кам’янського».

    Дороніна Тетяна Юріївна, заступник директора КЗК Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей.

    Забенько Ольга Валентинівна, методист Марганецької міської ЦБС.

    Колєснікова Катерина Олегівна, директор Криворізької ЦБС.

    Кульбач Олена Петрівна
    , головний бібліограф ЦДБ МКЗК "ЦСБД", м. Дніпро.

    Лобунько Світлана Василівна,  директор КЗ «Юр’ївська ЦБС».

    Ляхімець Валентина Вікторівна, провідний методист КЗ «Петропавлівська центральна районна бібліотека Петропавлівської районної ради».

    Матросова Олена Венедиктівна,
    провідний методист Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки.

    Пігур Ірина Миколаївна,
    провідний методист КЗ «Новомосковська  міська ЦБС».

    Рубльова Жанна Леонідівна, провідний бібліотекар відділу обслуговування Томаківської центральної бібліотеки КЗ «Томаківська ЦБС».

    Сербул Зоя Іванівна, провідний методист КЗК «Жовтоводська ЦБС».

    Стовба Олена Василівна, директор КЗ «Нікопольська міська ЦБС».

    Тараненко Любов Вікторівна, завідуюча відділом довідково – інформаційного та бібліографічного обслуговування КЗК «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей».

    Фельдан Валентина Олексіївна, методист Васильківської центральної районної бібліотеки.

    Янишевська Людмила Павлівна, провідний методист КЗ «Софіївська районна бібліотека».

    Насєкіна Ольга Олександрівна,
    методист Солонянської районної бібліотеки.

    Цимлякова Тетяна Миколаївна, завідуюча відділом Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького.

    Чернявська Любов Сергіївна, бібліотекар Всесвятської бібліотеки-філії №8 Новомосковської ЦРБС.

    Бугайченко Роман, пошуковець.

    Яровий Андрій, пошуковець.

    Волинська Ольга, журналіст.

    Безуглий Леонід, письменник.

    Генке Надія, журналіст.

    Булгарін Ігор, фотограф.

    Шаламова Тамара, бібліограф Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка м. Кам’янське.

    Кушнір Ірина, директор КЗ «Першотравенська міська бібліотека».

    Каратєєва Лідія Володимирівна, завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міської ради.

    Поправкіна Наталія
    , бібліотекар філіалу №4 КЗ «Нікопольська міська ЦБС».

    Грачова Олена Віталіївна
    , бібліограф КЗ «Нікопольська міська ЦБС».

    Лагода Наталія Петрівна, головний бібліограф Дніпровської центральної міської бібліотеки для дорослих.

    Шашмурина Наталія Вікторівна
    , директор КЗ «Тернівська міська централізована бібліотечна система».

    Грибовський 
    Владислав Володимирович, к.і.н., ст. наук. співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАНУ. Редактор альманахів «Козацька спадщина», «Фронтири міста». Автор 150 наукових, науково-популярних і публіцистичних праць.

    Громченко Валерій Васильович, проректор з наукової роботи Дніпровської академії музики ім. М. Глінки.

    Портянка Антоніна Миколаївназавідуюча  бібліотекою с. Бабайківка Царичанського району.

    Іващенко Григорій Лукич, історик, культуролог, художник-графік.

    Чегорка Петро Тимофійович, природознавець, еколог, редактор часопису «Свята справа–ХХІ».

    Бондар Зоряна Василівна, історик.

    Савчук Варфоломій Степанович, доктор історичних наук, професор,заслужений працівник освіти України, академік АН ВО України, дійсний член НТШ, член Дніпропетровської обласної організації НСКУ.

    Мосюкова Наталія, доцентка кафедри історії та українознавства НметАУ.


    Кияк Світлана Володимирівна, біолог, природознавець, автор екологічних проєктів.


    Кайстро В’ячеслав Юрійович, фотограф-анімаліст


    Тротнер Вікторія Василівна, ботанік, експерт із заповідних територій Криворіжжя, вчитель вищої категорії, викладач біології, географії та екології Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею.


    Солдатенко (Семенча) Галина Миколаївна, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки краєзнавців України, автор краєзнавчих книг, керівник і методист  Зразкового художнього колективу «Дитяча телестудія «РАКУРС» КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ».


    Глоба Григорій Вікторович, член Національної спілки журналістів України, журналіст газети «Горожанин».


    Сербовка Ольга Петрівна, фотограф (м. Дніпро).

    Іваннікова Людмила Володимирівна, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник відділу української та зарубіжної фольклористики Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки.

    Куленко Віктор Володимирович, журналіст, член Національної спілки журналістів України.

                        

    Авторський колектив

    Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки

    ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія (ДОУНБ)

    Сайт бібліотеки: www.libr.dp.ua


    РЕДАКТОРИ

    Голуб Ірина Станіславівна, головний бібліотекар редакційно-видавничого центру.

    Плотнікова Олена Іванівна, завідуюча відділом кадрів.


    АВТОРИ ПУБЛІКАЦІЙ

    Біловицька Наталія Олександрівназавідуюча Канадсько-Українським бібліотечним Центром.

    Гамзіна Світлана Іванівна, бібліотекар І категорії сектору науково-дослідної роботи.

    Голуб Ірина Станіславівна, головний бібліотекар редакційно-видавничого центру.

    Глоба Тетяна Іванівна, головний бібліотекар сектору науково-дослідної роботи.

    Гусак Лариса Юріївна, бібліотекар відділу зберігання основного фонду 

    Ємельянова Олена Борисівна, завідуюча сектором соціокультурних проектів та зовнішніх зв’язків.

    Зайцева Тетяна Яківна, провідний бібліотекар відділу документів з питань мистецтва.

    Залогіна Олександра Ігорівна, бібліотекар відділу читальних залів.

    Зюлева Юлія Михайлівна, вчений секретар.

    Козак Таїсія Андріївназавідуюча сектором обмінно-резервного фонду.

    Кондратьєва Наталія Едуардівна, провідний бібліотекар відділу  наукової інформації та бібліографії.

    Кудлай Тетяна Валеріївна, бібліотекар відділу читальних залів 

    Манченко Світлана Володимирівна, завідуюча відділом  комплектування.

    Мищенко Тетяна Миколаївна, завідуюча патентно-технічним  відділом.

    Неділько Маріанна Яківна, бібліотекар І категорії відділу наукового  опрацювання документів та організації каталогів.

    Піскун Віра Анатоліївна,
     головний бібліограф відділу  наукової інформації та бібліографії.

    Петросян Світлана Арменівна
    , провідний бібліотекар відділу зберігання основного фонду 

    Пономаренко Світлана Миколаївна, завідуюча відділом документів з питань мистецтва.

    Прокоф’єва Олександра Віталіївна, завідуюча відділом документів іноземними мовами.

    Сівач Тетяна Вікторівна, провідний бібліотекар відділу зберігання основного фонду.

    Сухіна Світлана Миколаївна, завідуюча сектором відділу абонемента.

    Шевцова Анастасія Андріївна, бібліотекар відділу документів іноземними мовами.

    Шевченко Оксана Валеріївна, заступник директора з внутрішньобібліотечної роботи.


    ФОТОКОРЕСПОНДЕНТИ

    Баранов Антон Олегович, провідний інженер-програміст відділу комп’ютеризації.

    Ємельянова Олена Борисівна, завідуюча сектором соціокультурних проектів і зовнішніх зв’язків.

    Піскун Віра Анатоліївна, головний бібліограф відділу  наукової інформації та бібліографії.

    Шаповалова Ганна Володимирівна, бібліотекар І категорії відділу комп’ютеризації.