Котики-воїни в Молодіжному парку «Новокодацький»

Котики-воїни в Молодіжному парку «Новокодацький»

Котовоїни: яскраві, войовничі, завзяті, вони втілюють усіх українців, котрі стали на захист своєї держави.

Львівська художниця Маріанна Пащук, графічна дизайнерка та ілюстраторка, намалювала серію «Котовоїни». Яскраві, войовничі, завзяті, вони втілюють усіх українців, котрі стали на захист своєї держави.

Мисткиня каже, що коти – її улюбленці й у житті, й у мистецтві. Серед інших тем котики посідають у творчості пані Маріанни значне місце. З початком широкомасштабної війни художниця створила велику серію малюнків з цими тваринами. У її котиків завжди великі очі, яскраве вбрання, войовничий настрій. «Мені завжди подобалося малювати великі очі, ними можна передати настрій, емоції, показати душу. Чим вони більші, тим глибше западають глядачу… Я б дуже хотіла, щоб те, що я роблю зараз, і те, що намагаюся вкласти в арти, стало острівком світла і добра в змучених душах», – каже мисткиня.

Міський Молодіжний парк дозвілля і відпочинку «Новокодацький» у Новокодацькому районі міста Дніпро https://www.facebook.com/groups/1098888913521312/ – це чудове місце для проведення вільного часу і насолоди з природою, приваблива пам'ятка для всіх любителів активного відпочинку та краси природи, що складається з живописного озера-кар'єра, танцювального майданчика, зони атракціонів, барвистого ігрового майданчика для дітей, зони відпочинку з альтанками, мальовничих алей та інших затишних куточків. На центральній алеї парку розташований куб, на шести гранях якого відтворені котовоїни Маріанни Пащук. Кожна світлина – вшановування героїв у образах сміливих і мужніх котиків.

Створено: 08.12.2023.
Редакція від 08.12.2023.
Віра Піскун