Напевне, не всі мешканці мікрорайону Інгулець, знають, що поруч з ними живе чарівник, здатний зі звичайного грушевого дерева та каменю творити шедеври.
Керівниця «Майстерні радості» Центру інклюзивного бібліотечного обслуговування людей з інвалідністю, Мати-героїня, волонтерка щедро ділиться своїми талантами.
Григорій Гусейнов єдиний на Дніпропетровщині письменник-лауреат Шевченківської премії, як краєзнавець досліджує історію Криворіжжя та літературний процес краю.
Діяч громадянської війни, видатний полководець, анархіст Нестор Махно, безперечно, був непересічною особистістю і залишив глибокий слід в історії нашого краю.
Володимир Малахов відомий у всьому світі як один із найвидатніших танцівників свого покоління. Європейські критики визначили його «танцівником століття».
Ім’я Лідії Воріної – талановитої педагогині, музичної виконавиці, засновниці школи бандурного мистецтва стало легендарним серед бандуристів ще за її життя.
Вона завжди поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, вміє розкрити творчі можливості учнів і пробудити жадобу знань. А головне – навчає дітей мислити.
Громадський діяч Катеринославщини Георгій Алексєєв доклав чимало зусиль для розвитку інфраструктури краю, освітніх і культурних закладів Катеринослава.
Герої книги Ірини Голуб «Сім чудес Дніпропетровщини» знайомляться з історією унікального залізничного мосту Катеринослава, нині – Амурського мосту м. Дніпро.
Олександр Поль об’їздив майже всю Катеринославську губернію, бував у різних українських та інших містах Російської імперії, відвідав кілька європейських країн.
Актор підкреслено емоційний, виразно експресивний, безмежно зрозумілий і чесний, завжди тонко визначав царину, де перетинаються інтереси драматурга й актора.
Верхньодніпровськ – одне з найстаріших міст області з унікальною історією, цікавою сучасністю, талановитими людьми, які жили, працювали і прославляли його.
Юрій Пархоменко – ліквідатор аварії на ЧАЕС, організатор Криничанської районної організації «Союз Чорнобиль України», автор художньо-документальних книг.
Мікрорайон Даманський – острівець серед степу, який за сучасними багатоповерхівками і потужними підприємствами приховує історичні таємниці та природні дива.
Багата талантами земля Кривого Рогу. Народна артистка України Людмила Смородіна – прима Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.
Мости – не лише технічні споруди, це своєрідні свідки історії та символи зв’язку між поколіннями. Одним із таких є міст у Тернівському районі Кривого Рогу.
Назва культурно-громадського центру «ШЕЛТЕР+» у Кривому Розі перекладається як «укриття», «безпечне місце», і саме під час війни вона виправдовується уповні.
Аварія на шахті «Профінтерн» 1 травня 1934 року під час випробовування нового способу видобутку руди забрала життя шістьох провідних гірників Кривбасу.
На території Веселих Тернів збереглося чимало архітектурних споруд, які не лише відображають розвиток селища, але є свідками різноманітних подій минулого.