Тест «Легенди та казки Придніпров’я»

Тест «Легенди та казки Придніпров’я»

Україна, Дніпропетровська область

Тест допоможе зануритись у чарівний різнобарвний світ народних легенд і казок, які створювалися поколіннями наших предків кілька століть.

Кожен народ трепетно зберігає легенди і казки, пов’язані зі своїм минулим. Із вуст у вуста, від батьків до дітей передаються цінний досвід і знання, набуті старшими поколіннями. Історична пам’ять мешканців Дніпропетровщини – «краю п’яти січей» – до наших часів зберігає легенди, перекази та казки часів козаччини. Козацький слід зберігається у назвах мікрорайонів Дніпра, населених пунктів області, які розвинулися з козацьких зимівників.

Ми немов дивимося на історичні події і навколишній світ очима народу. Ставлення до моральних цінностей передається через ставлення до міфічних істот. Просто і поетично народна фантазія пояснює появу річок і озер. Майстерно відтворені герої народних казок першим письменником-казкарем нашого краю Іваном Манжурою. В усіх сюжетах – вічна людська надія на те, що добро, чесність, безкорисливість переможуть зло.

То ж занурюйтеся разом із дітьми в чарівний фольклорний світ легенд і казок Придніпров’я, який і розважить, і навчить народній мудрості!

Титульне фото: Козак-характерник 
http://na-skryzhalyah.blogspot.com/2017/05/blog-post.html

Тетяна Глоба
Створено: 17.03.2022
Редакція від 21.03.2024