Новорічні вогники Дніпра

Новорічні вогники Дніпра

Україна, Дніпропетровська область

Напередодні Нового року мегаполіс виглядає по-особливому: тепла казкова атмосфера, затишні вогні та дух чарівництва.

Дніпро — місто з особливою атмосферою та неповторним шармом, де безтурботність відчувається просто в повітрі. Колоритні вулички, вишукана архітектура, оригінальні ресторації, затишні кав’ярні та завжди багато яскравих інсталяцій. Напередодні Різдва і Нового року місто наповнене якимись особливими чарами, радісними посмішками, відчуттям свята та доброї казки. З кожним днем місто стає все яскравішим і святковішим. Місто оздоблене в кращих новорічних традиціях: усі популярні локації мають надзвичайно чарівний вигляд; кожна кав’ярня, ресторан, супермаркет й інші заклади прикрашає святкова ялинка. Центр міста – окреме задоволення, яким варто насолодитися кожному. На центральній площі міста – Героїв Майдану – своє законне місце зайняла головна міська ялинка. Величезна зелена красуня висотою 26 метрів, осяяна гірляндами, перетворює міську площу на казкове місце, де панують веселощі та чари. Особливістю ялинки в цьому році буде те, що замість традиційної зірки на її вершині сяятиме герб України. Також на площі встановлять фігурки «казкового містечка». Будинки площі прикрасять гірляндами, сніжинками та зірками. Всього на алеї по проспекту Д. Яворницького встановили 58 світлових конструкцій, дуже святкових, які нагадують цілий «ліс бажань».

Яскраві ілюмінації, гірлянди та новорічні інсталяції – сквер Героїв у місті Дніпрі щороку перетворюють на чарівне містечко, приходити до якого під час зимових свят – традиція для мешканців і гостей міста. Дерева й кущі прикрашають святковою ілюмінацією, а на галявинах з’являються декоративні сніговики та олені. Напередодні Нового року алеї парку «Зелений Гай» змінили звичайний декор на святковий, стали ще яскравішими та привабливішими ніж зазвичай. У парку оформлено багато нових святкових інсталяцій: музичні інструменти, ялинкові прикраси. Ялинка досить стильна, вона лаконічно прикрашена тільки гірляндою з маленьких лампочок, які сяють, немов зірочки. Все оформлено настільки яскраво та святково, що тут постійно багато людей, які бажають особисто відчути зимову атмосферу.

Засяяла яскравими новорічними вогнями й оновлена вулиця Яворницького. Вона вже стала популярною як одне з улюблених місць відпочинку дніпрян, а у світлі гірлянд стала ще затишнішою та гарнішою. Відвідувачів у оточенні золотистих ялинок зустрічають Дід Мороз і його онучка Снігуронька з коробками подарунків. Серед прикрас також улюблені дітьми символи Різдва – імбирні пряникові чоловічки. Підсвічуванням також прикрасили головний вхід до парку імені Тараса Шевченка.

Запах мандаринів, сніг, новорічна ялинка… Ось, що робить наш настрій по-справжньому святковим. Всім відомо, що передчуття свята часто набагато приємніше, ніж саме свято. Тому важливо якомога раніше відчути наближення Нового року і зануриться в його казкову атмосферу. Вирушайте у подорож вуличками Дніпра, отримуйте найкращі враження та загадайте найпотаємніші бажання! Бо тільки у Новий рік здійснюються всі мрії, а навкруги оживає справжня казка!

 

 

 

 

Фото надані  Вірою Піскун

Оксана Шевченко
Створено: 28.12.2020
Редакція від 29.12.2020