«Жовтим цвітом знову вкрилось місто»

«Жовтим цвітом знову вкрилось місто»

Сама природа прикрашає місто і створює сонячний, життєрадісний настрій

Дивлюсь - і душа радіє!
Шикуються рими в пісні.
Пускають коріння надії
Як саджанці ті навесні...

Галина Солдатенко 

 

 

 

 

 

Весна цього року здається нам найдовгоочікуваною та найбажаною. На неї прийшлися наші найбільші сподівання та надії, коли стомлені та виснажені тою великою бідою, що принесли на нашу землю сусіди, ми мріємо та очікуємо позитивних змін.

Це пора пробудження, пора любові, пора початку нових справ. Вона по краплині відігріває як землю, так і наші згорьовані серця, сіє та зрощує життєдайне зерня, змиває дощами та зливами негаразди, сумніви й журбу, здуває буйними вітрами сірий попіл незгод з нашого життя, очищує та вливає в душу надію.

Розквітла, зазеленіла та ожила з весною і наша прекрасна набережна. Чиста, умита дощами, вона засяяла жовтими сонячними квіточками – кульбабами, наче промінчиками життєдайної енергії та вічності буття. Їх яскраві личка, як ліхтарики, що освітлюють все навкруги, повертають за сонечком свої голівки. Вони ніби хочуть нам показати, як швидко змінюється все в природі – від яскравої квіточки до пухнастої сивини. А далі – подме вітерець і розлетяться зернятка-парашутики по рідному краю… 

Як же гарно та мудро все в природі! І так хочеться жити та милуватися тією красою, так хочеться миру та нашої Перемоги, що просто серце щемить. І переповнює така велика та безмежна вдячність усім нашим мужнім захисникам, що ціною власного життя та здоров’я дарують нам можливість жити в своїй країні, надіятися, мріяти, будувати плани на мирне та щасливе життя для наших майбутніх поколінь.

Титульне фото Жовтий – колір надії. Фото Ольги Сербовки

Фото авторки

Створено: 02.05.2023.
Редакція від 02.05.2023.
Ольга Сербовка