«Баланс-Клуб» – лідер професійних видавництв

«Баланс-Клуб» – лідер професійних видавництв

Україна, Дніпропетровська область, 49047 м. Дніпро, пров. Верстатобудівельний, 4

Один із лідерів на ринку України професійних видавництв - консалтингова компанія та друкарня «Баланс-Клуб», готує видання для бухгалтерів різних сфер.

Діяльність компанії «Баланс-Клуб» 
сприяє процвітанню понад 80% 
українських підприємств.

Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб» – це один із лідерів на ринку України в сегменті професійних видавництв для бухгалтерів комерційної, аграрної та бюджетної сфер, заснована у 1991 році. 

Засновниками компанії є Позов Аполлон Харлампійович – генеральний директор, кандидат економічних наук, президент Всеукраїнського бухгалтерського клубу, член Методологічної ради при Міністерстві фінансів України та Позова Світлана Володимирівна – віце-президент Всеукраїнського бухгалтерського клубу, директор івент-агентства «UtekaBusinessEvents».

Це – національна компанія, яка з моменту свого створення визначила своєю місією систематичне поширення знань у суспільстві щодо бухгалтерського обліку, податкової політики та права. Вона орієнтує всю діяльність компанії на розвиток економіки держави, встановлення економічного та соціального балансу в суспільстві, а також підняття престижу професії бухгалтера. Однією з головних дій для досягнення цієї мети стала публікація та розповсюдження журналів «БАЛАНС» і книг про бухгалтерський облік та оподаткування. 

Починаючи з 1991 року, компанія докладає всіх зусиль для суворого дотримання місії. Незалежні експерти визнають, що їх діяльність сприяла процвітанню понад 80 % українських підприємств.

Головний офіс компанії та редакції всеукраїнського бухгалтерського журналу «БАЛАНС» та «Бібліотеки «Баланс» розташовані в Дніпрі, а по всій Україні – у Львові, Донецьку, Запоріжжі, Сімферополі, Полтаві, Миколаєві, Вінниці, Одесі, Харкові, Хмельницькому, Сумах, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Рівному, Луцьку, Кропивницькому, Івано-Франківську, Житомирі – працюють представники, які допомагають збирати свіжі дані про актуальні проблеми бухгалтерів із усіх регіонів країни.

Найкращі пропозиції для клієнтів

Періодичні видання видавництва "Баланс - клуб"Друкарня компанії «Баланс-Клуб» є одним із проектів компанії «Баланс-Клуб» і одним із провідних поліграфічних підприємств Дніпропетровського регіону. 

Друкарня, створена в 1999 році всередині Видавничо-консалтингової компанії «Баланс-Клуб», спочатку була орієнтована на виготовлення газетно-журнальної продукції. Вона зробила все можливе, щоб стати саме поліграфічним підприємством для замовників. Очолює друкарню директор – Головко Андрій Олегович.

Начальником виробничого управління друкарні є Рябека Костянтин Григорович, головний технолог друкарні – Іщенко Тетяна Володимирівна, начальник відділу продажу – Самойленко Надія.

Протягом усього шляху розвитку друкарня постійно збільшує виробничі можливості за рахунок нарощування і розширення парку обладнання. Так, у 1999 році друкарня почала свій шлях з семи виробничих одиниць, а в 2012 році колектив для успіху клієнтів ефективно працює і виробляє якісну продукцію вже на двадцяти двох одиницях поліграфічного обладнання. Друкарня неухильно розвивається, спираючись на застосування інновацій як у виробництві, так і в роботі з клієнтами.

Маючи нове високошвидкісне обладнання для виробництва періодики, друкарня розширила спектр своїх послуг і на суміжні ринки. Це, зокрема, виготовлення брошур і буклетів, багатосторінкових прайсів і повнокольорових каталогів для торгових організацій із великою номенклатурою товарів, книг у м'яких палітурках, різної рекламної продукції та продукції для масових поштових розсилок.

Під всі ці продукти розроблені технологічні та бізнесові процеси, які дозволяють робити клієнтам найкращі в регіоні пропозиції за термінами виготовлення та ціною, а також гарантувати дотримання світових стандартів якості.

Знання – на допомогу бізнесу

Головна мета друкарні компанії «Баланс-Клуб»: зробити внесок у розвиток бізнесу, допомагаючи йому просувати свої послуги, створювати позитивний імідж і підвищувати впізнаваність бренду. Зробити так, щоб власники, керівники бізнесу та бухгалтери були впевнені в майбутньому своїх підприємств, щоб їхні знання допомагали створювати ідеальний лад у сфері бухгалтерського обліку та ефективне управління фінансами, що дозволить компаніям стабільно зростати і розвиватися.

Задум друкарні: створювати і виготовляти поліграфічну продукцію, яка справляє незабутнє враження, надаючи обслуговування, яке викликає захоплення.

Мрія друкарні: підняти економіку, навести ідеальний лад у сфері бухгалтерського обліку та управління фінансами в Україні і паралельно вийти на світовий рівень.

За допомогою інформаційних продуктів: книг, журналів, інтернет-порталів, друкарня створює у бухгалтерів, керівників і власників підприємств єдине правильне розуміння питань економіки, фінансів і бухгалтерії. 

На сьогодні в всередині Видавничо-консалтингової компанії працюють понад 400 фахівців, які володіють найрізноманітнішими професійними навичками. Це як зовсім молоді фахівці, так і професіонали з великим досвідом роботи.

Продукти компанії: книги в м’яких обкладинках, книги в твердих палітурках, брошури, листівки, буклети, каталоги, журнали.

Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб» випускає такі журнали: «Баланс», «Бібліотека Баланс», «Баланс-бюджет», «Баланс-Агро», електронне видання Uteka.

За роки існування друкарня компанії «Баланс-Клуб» надрукувала сотню книг, серед них: 

•    Робертсон А. Управление талантами. Как извлечь выгоду из таланта ваших подчиненных / А. Робертсон, Г. Эбби.– Днепропетровск: Баланс Клуб, 2004.– 200 с. 
•    Справочник бухгалтера [Текст]: методическое пособие.– Днепропетровск: Баланс-клуб, 2001.– 288 с.
•    Блайд Д. Маркетинговые коммуникации. Что? Как? И почему? / Блайд Д.– Днепропетровск: Баланс Клуб, 2004.– 368 с. 
•    Богуш-Данд Л. Как создать Давида? 88 советов. Рабочая тетрадь тренера / Л. Богуш-Данд.– Днепропетровск: Баланс Клуб, 2013.– 208 с.
•    Пархоменко Ю. 50 миттєвостей життя [Текст] / Ю. Пархоменко.– Днепропетровск: Баланс-Клуб, 2014.– 96 с.– (Б-чка Чорнобильця Придніпров'я).
•    Ковтонюк Б.М. Січеславщина козацька: учора, сьогодні, завтра: краєзнавчі нариси / Б.М. Ковтонюк.– Днепропетровск: Баланс-Клуб, 2013.– 368 с.

Світлана Манченко
Бібліографія:

Видавництва, видавничі та книгорозповсюджуючі організації : Довідник / Кн. палата України. — [4-е вид.]. — К., 2001. — 225 с.
Видавництва України від "А" до "Я" [Текст]. Вип.1 / Упоряд. В. Болгов. - К. : Видавництва України, 2002. - 127 с.
Видавництва, видавничі та книгорозповсюджуючі організації [Текст] : довідник. - К. : Кн.палата України, 1999. - 200 с.
Створено: 15.02.2017
Редакція від 04.09.2020