Фотопрогулянка Верхньодніпровськом

Фотопрогулянка Верхньодніпровськом

Захоплююча фотопрогулянка стародавнім Верхньодніпровськом знайомить із затишним містом, яке розташувалось на річці Самоткань та березі Кам’янського водосховища (річка Дніпро).

Місто Верхньодніпровськ має глибоке історичне коріння: поселення виникло наприкінці 17 століття як запорізький зимівник. І сьогодні можна побачити дбайливо збережені будівлі повітового земства, земської лікарні, дореволюційні приміщення  навчального комплексу Верхньодніпровського аграрного коледжу.

Окрема гордість  міста – кардіологічний санаторій «Славутич», відомий в усій Україні, що  знаходиться у листвяному парку, який переходе в ліс, на мальовничому  березі водосховища.

Цікаві пам’ятники, бюсти, обеліски знайомлять гостей та жителів міста з історичними  подіями краю та знаменитими іменами людей, життя  яких пов’язано із Верхньодніпровськом.

Значну роль у розвитку культури Верхньодніпровська відіграють районний народний історико-краєзнавчий музей та центральна районна бібліотека, саме тут можна отримати ще більше неповторних  емоцій від знайомства з історією та культурою цього цікавого, невеликого  південноукраїнського  міста.     

 

Створено: 04.07.2019.
Редакція від 07.09.2020.
Фото створила: Шаповалова Г. В.