Сквер Прибережний: казка на житловому масиві Перемога

Сквер Прибережний: казка на житловому масиві Перемога

Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро

На вас чекають фантастичні фонтани, воркаут-майданчик, незвичайні дитячі атракціони та зелені галявини з молодими деревцями.

Relax у великому місті

Шанувальники комфортного й цивілізованого відпочинку можуть відвідати чудовий сквер «Прибережний». Це понад трьох гектарів відкритого унікального простору для відпочинку в центрі мегаполіса. Сквер являє собою прекрасний зелений куточок, серед бетонних джунглів, де є  майданчики як для дітей, так і для дорослих. 

У парку організовано ігровий спортивний майданчик для занять скелелазінням і паркуром. Для прихильників Street workout встановлені спеціальні вуличні тренажери. А для малюків у сквері поставили всілякі каруселі, мотузкові сходи і навіть невеликий водний атракціон – майданчик з величезними лійками у вигляді квітів, з яких ллється вода.
На території встановлені світломузичні фонтани, зелені газони, висаджено понад сім сотень дерев і п'ять тисяч декоративних кущів з автоматизованим поливом. Головна алея вздовж Набережної Перемоги й пішохідні доріжки для зручності покриті неслизькою гранітною плиткою. Головна родзинка скверу – лазерне світло-аудіовізуальне шоу. Для комфортного дозвілля містян територія сучасного скверу розташована нижче від проїжджої частини. Тому дорожній шум «гаситься» рельєфом. Сквер має реконструйовану берегову лінію для пляжного відпочинку. Тож при нагоді завітайте до  нової  туристичної пам'ятки міста Дніпро.

 

Оксана Шевченко
Створено: 18.11.2019
Редакція від 24.09.2020