Тест «Мандрівка через віки з Валентином Чемерисом»

Тест «Мандрівка через віки з Валентином Чемерисом»

Україна, Дніпропетровська область

Тест за історичною прозою Валентина Чемериса.

В межах Регіонального проекту бібліотек Дніпропетровщини "Читаємо разом" та до 85-річчя від дня народження нашого земляка.

Свiти Валентина Чемериса… необмеженi минулим,
оптимiстичнi за своєю спрямованiстю в
прийдешнє. У цьому їх своєрiднiсть i їх живучiсть.

Любов Романчук

 

 

 

 

Що може бути цікавішим та пізнавальнішим за історичні романи? Тільки історична проза, яку розповідають цікаво, небайдуже та неупереджено. Саме так, як це робив Валентин Чемерис – відомий український письменник, гуморист, автор багатьох історичних і фантастичних романів та оповідань, лауреат літературних премій.

Ім’я Валентина Лукича Чемериса тісно пов’язано з Придніпров’ям. Сорок років (з 1953 по 1993) він жив і працював у Дніпропетровську (нині – м. Дніпро). «На берегах Дніпра – батьківщина моїх дітей і онуків, край, де я утверджував себе в Україні, де слово моє розпочало свій шлях до читачів…», – писав В. Чемерис. Він працював на підприємствах нашого краю, в редакціях обласних газет, Дніпропетровському видавництві «Промінь». У 1989–1993 рр. був головою Дніпропетровської організації Спілки письменників України.

Особливе місце в творчому доробку письменника посідають твори історичної тематики. Згадати та наблизити до читача гостросюжетні, захопливі сюжети Валентина Чемериса допоможе цей тест.

Тетяна Глоба
Створено: 14.06.2021
Редакція від 15.06.2021