Тюльпанові бульвари у Дніпрі

Тюльпанові бульвари у Дніпрі

На бульварах набережної різними фарбами милують погляд цілі галявини тюльпанів, яких тут було висаджено близько 30 сортів.

Весна 22-го року.... Ще ніколи в житті не було в нас такої сумної та трагічної весни, коли лунає сирена, в душі та в повітрі тривога, коли і біль і смуток, і надія...

Але весна не знає, що йде війна. Вона приходить попри всі негаразди – красива, трепетна, ясна... Ми чекали її всю зиму. І яке то диво, коли з нічого, з маленького зернятка відроджується, піднімається і зростає яскравим килимом все навкруги. Яка в тому є величезна сила і жага до життя, до світла, до сонця! Які вражаючі життєдайні енергії зрощують все живе та перетворюють на такі різноманітні прояви життя, що дивують неймовірною вишуканістю та красою.

І розцвітають тюльпани… Це крихке диво на зеленій ніжці на перехресті всіх вітрів. Ці краплини теплого сонця, що наповнюють світ добром. І здається, що у кожної квітки є своя неповторна мелодія, є душа, що ніжно та лагідно заглядає у твою зранену та зболілу душу і потихеньку намагається її зцілити та загоїти.

Вони, як і люди, піднімають свої голівки до неба і радіють, коли воно мирне та світле, з білими пухнастими хмаринками. Вони, як і люди, прагнуть миру та сонечка, мають свої чари, бентежать і хвилюють. Їх витонченість та красу оспівують поети, вони приносять втіху та дають надію. Вони здатні зворушити та зігріти, здатні розтопити зневірене серце та сумну заплакану душу, пробудити в ньому весну та надію, наповнити радістю.

Квітка – то прояв любові, що дає нам свою ніжність та настрій, пробуджує натхнення, мрії та надії на мирне та щасливе життя. Тож поспішіть насолодитися цією швидкоплинною красою, завітайте до тюльпанового раю нашого рідного міста!

Фото надані авторкою

Створено: 09.05.2022.
Редакція від 09.05.2022.
Ольга Сербовка