Кіра Дегліна: жінка, яка дарує радість

Дегліна Кіра
Кіра Дегліна: жінка, яка дарує радість

Україна, Дніпропетровська область

  • 6 травня 1971 |
  • Місце народження: м. Дніпропетровськ |
  • письменниця, поетеса, психолог, практикуючий напрям позитивна психотерапія

Кіра Дегліна - автор тренінгів особистісного зростання. Автор книжкової серії «Бібліотека Гарного Настрою». Ініціатор напряму «Книга дарує радість».

Початок

Кіра Дегліна народилася в Дніпропетровську. З дитинства захоплювалася музикою й літературою. Від батьків успадкувала творчі гени й любов до читання. Мати Кіри — викладач музики. 35 років пропрацювала в музичній школі. Дідусь був солістом військового оркестру. Грав на трубі. Батько — заслужений будівельник України, голова будівельної палати м Дніпро, голова Дніпропетровської обласної федерації шашок та шахів, кавалер ордена князя Володимира ІІ ступеня. Дідусь і дядько по батьківській лінії писали вірші. Батько Кіри великий шанувальник літератури, зібрав чудову бібліотеку.

Дівчинка відмінно закінчила СШ № 80 і музичну школу № 3. У шкільні роки співала в дитячому ансамблі пісні й танцю «Червона гвоздика».
Улюблені предмети в школі були література й географія. У дитинстві подобалися твори Г.Х. Андерсена, М. Носова, А. Барто. У шкільні роки захоплювалася французької класичною літературою.

Після школи Кіра поступила в Дніпропетровський металургійний інститут (1988–1993) і за першою освітою вона інженер-технолог.
Потім отримує професію психолога, практикує напрям позитивна психотерапія. Кіра Дегліна є автором тренінгів особистісного зростання, жіночих і сімейних тренінгів і семінарів.

Позитивна психотерапія допомагає перевести проблему в задачу, побачити шляхи вирішення й розширити систему життєвих цілей, можливостей і перспектив. Книги серії «Бібліотека гарного настрою» — це інструменти розвитку й самодопомоги, у яких читач знаходить багато практичних рекомендацій щодо поліпшення якості життя, гармонізації відносин із собою, людьми та світом. 

Творчість

Працюючи психологом Кіра Дегліна почала систематизувати свій професійний і особистий досвід, підійшла до цього питання творчо, з гумором і самоіронією. Тут же, застосовувала на практиці те, про що писала, і бачила, що людям це допомагає.

У 2012 році в Кіри Дегліної з’явилася мрія написати книгу. Перша книга — «40+» — збірник практичних рекомендацій щодо поліпшення якості життя в прозі, віршах і малюнках вийшла у 2013 році. Ця книга не про вік, а про любов до життя. Тому вона легко сприймається представникам різних поколінь. Потім народилася книга «Добрі казки для дорослих». З цього й почалася «Бібліотека Гарного Настрою».

На сьогодні у ній 11 книг. Кіра працює в жанрах: практична психологія, психологічний роман, казкатерапія, дитяча література. Вона творить для людей, які відкриті змінам, готові на краще міняти своє життя й позитивно впливати на світ навколо.

Фестиваль «Dnepr Lady Fest»

Крім професійної і творчої діяльності Кіра займається громадською роботою. З 2018 року Дегліна стала співавтором і спікером жіночого фестивалю «Dnepr Lady Fest», місія якого — створити товариство щасливих, гармонійних жінок, популяризація сімейних цінностей, розкриття творчого начала, усвідомлення цінності рідного краю.

У 2019 року в Дніпрі вже в четвертий раз проходив жіночий фестиваль «Dnepr Lady Fest», на нього зібралося понад півтори сотні учасників. Ідея проекту народилася у 2018 році, під час душевної бесіди, за круглим столом затишного кафе. Четверо успішних і впливових подруг вирішили створити фестиваль, який дозволяє жінкам відчувати себе особливими, щасливими й впевненими в собі.

На фестивалі спікери надають корисний і емоційний жіночий контент у чотирьох різних напрямках розвитку. «Жіночі гроші», енергія, відносини, натхнення — це головні теми спікерів форуму. У програму заходу включені пізнавальні майстер-класи, захоплюючі тренінги й корисні поради психологів і астрологів. Також на фестивалі представлені виставки, різні творчі роботи, які створені своїми руками. В організаторів є ідея: проводити такий фестиваль у різних містах, де протікає річка Дніпро.

У кожної жінки, після цього форуму, відразу ж з’являється бажання творити, цінувати і вдосконалювати себе. «Dnepr Lady Fest» — це фестиваль, на якому жінки розуміють, що вони особливі, успішні, красиві й обдаровані. Завдяки тренінгам вони отримують цінний досвід, який зможуть застосувати в особистому житті, а також спілкування з цікавими й новими людьми. Крім того, цей форум допомагає жінкам усвідомити те, наскільки безмежні їхні можливості.

Плани на майбутнє

У Кіри Дегліної багато творчих планів. У 2018 р. вона почала писати музику. У 2019 планується вихід першого альбому авторських пісень. Працює над збіркою віршів «Про жінку і про любов». Кіра розпочала роботу над ще однією книгою з практичної психології. Художник уже малює ілюстрації. Також у планах створити анімаційний ролик за казкою «Чорно-біле місто». Планується вже 6-й «Dnepr Lady Fest», за темою: «Втілення мрії від задуму до успішного результату», який пройде в Університете митної справи та фінансів. Нова місія — спадкоємність поколінь.

Тетяна Дороніна
Бібліографія:

Деглина К. ДАР.- Днепропетровск.: Лира,2015.- 220 с.
Деглина К. Добро пожаловать в счастье!.- Днепр,2018.- 340 с.
Деглина К. Добрые сказки для взрослых.- Днепропетровск.: Лира, 2013.- 256 с.
Деглина К. ПСИХОЛОГИЧЕСКИЙ НАВИГАТОР или 10 недель счастливого пути.- Днепр,2019.- 192 с.
Деглина К. Раскраска в стихах.-Днепропетровск, 2017.-72с.
Деглина К. 40+: сборник практических рекомендаций по улучшению качества жизни в прозе стихах и рисунках. 2 — е изд., -Днепропетровск.: Лира,2018.- 240 с.
Деглина К. СТИХОТВОРЕНИЯ для детей и заботливых родителей.- Днепропетровск,2016.-80с.
Деглина К. ЧЁРНО — БЕЛЫЙ ГОРОД: сказка — раскраска.- Днепр, 2019.- 56 с.
Деглина К Шаг навстречу себе.- Днепр, 2019.- 192 с.
Деглина К. Я выбираю любовь.- Днепропетровск,2015.- 256 с.
Деглина К. Я выбираю любовь… другая история.- Днепропетровск, 2016.- 260 с.
Авторский сайт Киры Деглиной http://kiradeglina.com/
У Днепропетровске презентовали книгу о том, что в 40 лет жизнь только начинается
https://34.ua/v-dnepropetrovske-prezentovali-knigu-o-tom-chto-v-40-let-zhizn-tolko-nachinaetsya_n14143
У Литмузее Днепра покажут, чего на самом деле хотят женщины
https://gorod.dp.ua/news/156583
Творческая встреча с Кирой Деглиной состоялась у Днепродзержинске
http://sobitie.com.ua/novosti/tvorcheskaya-vstrecha-s-kiroy-deglinoy-sostoyalas-v-dneprodzerzhinske
Писательница Кира Деглина представила в Днепродзержинске свои книги
https://www.5692.com.ua/news/1202046/pisatelnica-kira-deglina-predstavila-v-dneprodzerzinske-svoi-knigi
Дети участников АТО из Каменского побывали на творческой встрече в рамках акции «Книга дарит радость»
http://dndz.tv/article-20289.html
Створено: 13.08.2019
Редакція від 17.09.2020